Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs
SIA “Strazdu Grava”
Reģ.nr. 44103028791
„Akmentiņi”, Raiskuma pag.,
Cēsu nov., LV-4146
no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:
Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Vispārējie noteikumi

Interneta veikalā www.strazdugrava.lv apskatāmo preču attēli vai preces apraksts nedaudz var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu, vai noskaidrotu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar Pārdevēju izmantojot:

  • e-pastu info@strazdugrava.lv
  • tālruni +371 29611629

Pasūtīšana, apmaksa un piegāde

Produktu pasūtīšanu Pircējs veic izmantojot šīs mājaslapas produktu katalogu, norādot konkrētus produktus un to daudzumu, ievietojot tos preču grozā.

Gadījumā, ja Pircēja pasūtītā prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama, Pārdevējs sazināsies ar Pircēju, lai informētu par iespējamo piegādes termiņu.

Apmaksu par pirkumu Pircējs veic izmantojot kādu no piedāvātajiem apmaksa veidiem. Izvēloties apmaksa veidu bankas pārskaitījums, maksājums par pirkumu jāveic 3 dienu laikā no pasūtījuma izveidošanas datuma. Maksājumu veidi.

Piegādes izmaksas NAV iekļautas preču cenā. Piegādes veidu Pircējs izvēlas noformējot pirkumu. Piegādes veidi.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 darba dienu laikā  pēc apmaksas saņemšanas par pasūtījumu.

Pēc pasūtījuma veikšanas Pircējs saņem pasūtījuma izveidošanas apstiprinājumu norādītajā e-pastā un, nepieciešamības gadījumā, Pārdevējs sazinās ar Pircēju par pasūtījuma piegādes detaļām un izmaksām.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevēja veikalā, kura adrese norādīta interneta veikala sadaļā “Kontakti”. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam sedz Pircējs.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības:

  • preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā);
  • saglabāt un nesabojāt preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;
  • izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto un tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai . Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas, norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ja iepriekšminētie priekšnoteikumi tikuši ievēroti, Pārdevējs apņemas atmaksāt Pircējam samaksu par atteikto pirkumu 14 dienu laikā no atteikuma saņemšanas brīža. Veicot pirkuma atmaksu, Pārdevējs neatgriež maksu par piegādes izmaksām.

Datu apstrāde

Kad Pircējs apmeklē vietni pirmo reizi, Pircējs tiek lūgts apstiprināt sīkdatņu izmantošanu atbilstoši šī paziņojuma noteikumiem. SIA Strazdu Grava apņemas aizsargāt un cienīt Pircēja privātumu.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati ir patiesi un tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi.

Savu piekrišanu Pircējs jebkurā laikā var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.