AKTUĀLI
VELOSIPĒDI
SERVISS
NODERĪGI
KONTAKTI
   
ZIEMAS PRECES

2018-08-22
 
Atlaides velosipēdiem.

 

Līdz ar rudens tuvošanos, esam samazinājuši cenas velosipēdiem. Pieejami dažādu izmēru un variantu velosipēdi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pie mums var iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus. Viesiem lietotajiem velosipēdiem ir veiktas pārbaudes un tie ir sagatavoti braukšanai.

 
2018-05-07
 
Sākam maiju ar lietotu velosipēdu pievedumu!Augusta sākums- jauns lietotu velosipēdu pievedums.

 

Sākam mēnesi ar lietotu velosipēdu pievedumu. Plašā klāstā skaisti un kvalitatīvi sieviešu pilsētas tipa velosipēdi. Seko līdzi sadaļā VELOSIPĒDI, kurā velosipēdu klāsts tiek papildināts katru nedēļu vai iegriezies pie mums veikalā un apskati visu uzreiz!

 
2018-04-27
 
Plaša bērnu velosipēdu izvēle!

 

Pieejama plaša jaunu bērnu velosipēdu izvēle- trīsriteņi, četrriteņi, līdzsvara velosipēdi, velosipēdi ar 12", 16", 18", 20" un 24" ratiem. Pieejams plašs stāvlaukums, kurā velosipēdus izmēģināt darbībā! Esiet laipni gaidīti!

 
2017-03-21
 
Velosipēdu serviss!

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2017-03-21
 
Velosipēdi visiem!

Piedāvājam iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus no Vācijas. Piedāvājumā plaša velosipēdu izvēle- trīsriteņi un līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem, BMXpilsētas un sporta tipa velosipēdi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī augstas klases velosipēdi īstiem sporta velosipēdu cienītājiem. 

Mūsu piedāvātie lietotie velosipēdi ir "izturējuši" Strazdu Gravas servisa pārbaudi- notīrīti, saregulēti, nolietotās detaļas nomainītas pret jaunām un tikai tad, kad velosipēdi ir pilnībā sagatavoti lietošanai, mēs tos piedāvājam Jums.

Lai saule aiz loga un sezona sākas! Minam!

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
© Strazdu Grava 2007-2019