AKTUĀLI
KALNU SLĒPOŠANA
DISTANČU SLĒPOŠANA
SNOVBORDS
SLIDOŠANA / HOKEJS
RAGAVAS
APSTRĀDES LĪDZEKĻI
AKSESUĀRI
SERVISS
KONTAKTI
   
VELOSIPĒDI

2016-01-03
 
Inventāra apkope.

 

Ziema ir sākusies, inventārs nu tiek likts lietā. Lai kvalitatīvi baudītu ziemas priekus, nevajag aizmirst par inventāra APKOPI. Lai  slidas būtu ASAS, slēpes un sniega dēļi SLĪDĒTU apmeklē mūsu inventāra servisu un Tev par to vairs nebūs jāsatraucas- mūsu specialisti sagatavos Tavu inventāru ATBILSTOŠI laikapstākļiem un Tavām VĒLMĒM.

 
2015-11-04
 
Rudens akcija velo servisam!

 JAUNUMS!

Sākoties ziemas sezonai piedāvājam jaunu pakalpojumu- VELO ZIEMAS GLABĀŠANA. Ja velosipēdu nav kur glabāt sezonā, kad to nelietojat- uzticiet tā sagatavošanu un glabāšanu mums. Mūsu meistari parūpēsies par Jūsu velosipēda tehnisko stāvokli veicot Jūsu velosipēda PILNU APKOPI, kā arī paglabās to siltumā un drošībā mūsu veikalā līdz velo sezonas sākumam pavasarī.

 
2015-03-17
 
Velosipēdu remonts

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2015-03-17
 
Velo sezona var sākties!

 Mazgājam velosipēdus un ievasarojam slēpes*! Velo sezona sākusies!

*Distanču slēpes= Eur 2.5/ Kalnu slēpes= Eur 3.5/ Sniega dēļi= Eur 4.5

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
(c) Strazdugrava 2007-2015