AKTUĀLI
VELOSIPĒDI
SERVISS
NODERĪGI
KONTAKTI
   
ZIEMAS PRECES

2016-09-09
 
LIELĀ VELO IZPĀRDOŠANA!

 

Līdz ar skolas sākumu, lielo izpārdošanu sākam arī mēs līdz pat septembra beigām piedāvājot lielas un vēl lielākas atlaides visiem mūsu velosipēdiem, kā arī atlaides velo aksesuāriem un piederumiem! Apskatīt piedāvājumu sadaļā VELOSIPĒDI.

 
2016-05-07
 
Jāņu mēnesis.

 Jauns velosipēdu pievedums jūnijā ir nesis daudz patīkamu pārsteigumu- eleganti un krāšņi pilsētas sieviešu, kā arī vīriešu velosipēdi. Krāsaini bērnu velosipēdi. Plašs piedāvājums un iespēja atrast sev piemērotāko velosipēdu ir jebkuram interesentam. Jānāk un jāizmēģina, bet pirms tam var piedāvātos variantus (lielāko daļu veikalā esošos velosipēdus) apskatīt sadaļā VELOSIPĒDI.

Visa vasara vēl priekšā, nāc un izvēlies savu velosipēdu Strazdu Gravā!

 
2016-04-06
 
Jauni un lietoti velosipēdi visai ģimenei

Piedāvājam iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus no Vācijas. Piedāvājumā plaša velosipēdu izvēle- trīsriteņi un līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem, BMXpilsētas un sporta tipa velosipēdi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī augstas klases velosipēdi īstiem sporta velosipēdu cienītājiem. 

Mūsu piedāvātie lietotie velosipēdi ir "izturējuši" Strazdu Gravas servisa pārbaudi- notīrīti, saregulēti, nolietotās detaļas nomainītas pret jaunām un tikai tad, kad velosipēdi ir pilnībā sagatavoti lietošanai, mēs tos piedāvājam Jums.

Saule aiz loga un sezona turpinās! Minam!

 
2015-03-17
 
Velosipēdu remonts

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2015-03-17
 
Velo sezona var sākties!

 Mazgājam velosipēdus un ievasarojam slēpes*! Velo sezona sākusies!

*Distanču slēpes= Eur 2.5/ Kalnu slēpes= Eur 3.5/ Sniega dēļi= Eur 4.5

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
© Strazdu Grava 2007-2016