AKTUĀLI
KALNU SLĒPOŠANA
DISTANČU SLĒPOŠANA
SNOVBORDS
SLIDOŠANA / HOKEJS
APSTRĀDES LĪDZEKĻI
AKSESUĀRI
SERVISS
KONTAKTI
   
VELOSIPĒDI

2017-01-23
 
Atlaide servisam!

Slēpo Priekuļu apļos! Lai labāk izdotos, slēpes vajag sagatavot! Vienu dienu pirms, sacensību dienā un vienu dienu pēc sacensībām mēs to izdarīsim ar 50% ATLAIDI! Sagatavojies un baudi slēpojumu! Trešais posms jau 21.februārī! Vairāk par sacensībām www.occesis.lv/priekulu-apli/nolikums/

 
2016-09-09
 
LIELĀ VELO IZPĀRDOŠANA!

 

Līdz ar skolas sākumu, lielo izpārdošanu sākam arī mēs līdz pat septembra beigām piedāvājot lielas un vēl lielākas atlaides visiem mūsu velosipēdiem, kā arī atlaides velo aksesuāriem un piederumiem! Apskatīt piedāvājumu sadaļā VELOSIPĒDI.

 
2016-04-06
 
Jauni un lietoti velosipēdi visai ģimenei

Piedāvājam iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus no Vācijas. Piedāvājumā plaša velosipēdu izvēle- trīsriteņi un līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem, BMXpilsētas un sporta tipa velosipēdi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī augstas klases velosipēdi īstiem sporta velosipēdu cienītājiem. 

Mūsu piedāvātie lietotie velosipēdi ir "izturējuši" Strazdu Gravas servisa pārbaudi- notīrīti, saregulēti, nolietotās detaļas nomainītas pret jaunām un tikai tad, kad velosipēdi ir pilnībā sagatavoti lietošanai, mēs tos piedāvājam Jums.

Saule aiz loga un sezona turpinās! Minam!

 
2016-01-03
 
Inventāra apkope.

 

Ziema ir sākusies, inventārs nu tiek likts lietā. Lai kvalitatīvi baudītu ziemas priekus, nevajag aizmirst par inventāra APKOPI. Lai  slidas būtu ASAS, slēpes un sniega dēļi SLĪDĒTU apmeklē mūsu inventāra servisu un Tev par to vairs nebūs jāsatraucas- mūsu specialisti sagatavos Tavu inventāru ATBILSTOŠI laikapstākļiem un Tavām VĒLMĒM.

 
2015-03-17
 
Velosipēdu remonts

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2015-03-17
 
Velo sezona var sākties!

 Mazgājam velosipēdus un ievasarojam slēpes*! Velo sezona sākusies!

*Distanču slēpes= Eur 2.5/ Kalnu slēpes= Eur 3.5/ Sniega dēļi= Eur 4.5

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
© Strazdu Grava 2007-2017