AKTUĀLI
VELOSIPĒDI
SERVISS
NODERĪGI
KONTAKTI
   
ZIEMAS PRECES

2016-05-24
 
Jauni velosipēdi ar atlaidi!

 
2016-05-07
 
Maijs- jauns velosipēdu pievedums.

 Maijs ir iesācies silts un saulains, kas nozīmē, ka laiks sākt izmantot velosipēdu! Arī mūsu veikalā kāda laba ziņa- svaigs lietotu velosipēdu pievedums no Vācijas! Sadaļā "VELOSIPĒDI" šobrīd visi pieejamie velosipēdi, diemžēl, nav aplūkojami, taču velosipēdu klāsts tiek papildināts ik nedēļu. Ja ir vēlme apskatīt patiešām visu piedāvājumu, tad jādodas uz veikalu aplūkot visu klātienē- apskatīt, aptaustīt, iztestēt un saņemt konsultāciju velo izvēlē! 

 
2016-04-06
 
Jauni un lietoti velosipēdi visai ģimenei

Piedāvājam iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus no Vācijas. Piedāvājumā plaša velosipēdu izvēle- trīsriteņi un līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem, BMXpilsētas un sporta tipa velosipēdi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī augstas klases velosipēdi īstiem sporta velosipēdu cienītājiem. 

Mūsu piedāvātie lietotie velosipēdi ir "izturējuši" Strazdu Gravas servisa pārbaudi- notīrīti, saregulēti, nolietotās detaļas nomainītas pret jaunām un tikai tad, kad velosipēdi ir pilnībā sagatavoti lietošanai, mēs tos piedāvājam Jums.

Saule aiz loga un sezona turpinās! Minam!

 
2015-03-17
 
Velosipēdu remonts

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2015-03-17
 
Velo sezona var sākties!

 Mazgājam velosipēdus un ievasarojam slēpes*! Velo sezona sākusies!

*Distanču slēpes= Eur 2.5/ Kalnu slēpes= Eur 3.5/ Sniega dēļi= Eur 4.5

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
(c) Strazdugrava 2007-2016